Vietnam tour 2013 z KitePro.pl

Tradycyjnie w zimie, KitePro.pl  organizuje kolejny wyjazd kitesurfingowy do najlepszej azjatyckiej destynacji wind&surf  w Vietnamie - Mui Ne. Gwóździem programu to naturalnie, jak co roku wypad na  bajeczną wyspę Phu Quy - azjatycki raj dla kitesurferów! Zapadła już ostateczna decyzja terminu przelotu do Vietnamu. Tym razem wybraliśmy ekskluzywne Air France w lutym 2013. Cena biletu w klasie economy tylko 2655 zł plus opłata transakcyjna ok. 100 zł. Limit bagażu zasadniczego 23kg! plus podręczny aż 12kg!

Plan ramowy wyjazdu:

 • spotykamy się tradycyjnie na 2,5 h przed wylotem na lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko 267 nowy terminal.
 • pierwszy odcinek podróży do Paryża pokonamy w około 2h, gdzie lądujemy o godz 18.10.
 • Następny etap podróży; Paryż - Ho Chi Minh City dosyć długi - 11,5 h, jednak liczymy na miłą obsługę francuskich stewardess:)
 • Azja przywita nas Chińskim Nowym Rokiem w Sajgonie 10-11.02.2013 - to fantastyczna barwna impreza noworoczna w centrum biznesowej stolicy Vietnamu - przeżycie bezcenne - nie można tego ominąć!
 • po Nowym Roku transfer busem (240km, około 5h)w okolice kurortu Mui Ne i portowego miasta Phan Thiet
 • priorytetem jest wypad na wyspę Phu Quy, oddaloną około 4-5h rejsu promem z Phan Thiet
 • w zależności od  warunków pogodowych - będziemy starać się zorganizować jak najszybciej +/- około 7-9-cio dniowy wypad na wyspę, a tam...
 • KITE, KITE , KITE!!!, rum& seafood!!!
 • alternatywnie do czasu wyjazdu na wyspę kwaterujemy się w Mui Ne lub bezpośredniej okolicy. Pływanie na kilku okolicznych spotach do wyboru: Mui Ne Beach, Malibu, Phan Thiet, Turtle Iland, lub kilkudniowy wyjazd na spot Phan Rang
 • część grupy dodatkowo ma na celowniku około tygodniowy wypad do Tajlandii (koszt biletu tam i powrotnego do Sajgonu w Air Asia +/- 400zł). W programie krótkie zwiedzanie, ale też 2 spoty kite do odwiedzenia: Pranburi i wyspa Pukhet.
 • powrót do Polski tą samą drogą, przez Paryż.

Orientacyjne koszty pobytu:

Jednym z niewątpliwych atutów Vietnamu są niskie koszty noclegów, wyżywienia i usług. Bardzo przyzwoity pokój z klimatyzacją za 10$, pyszna kolacja w restauracji za 3$ ... - to jest standard. Bez wdawania się w szczegóły można przyjąć, że wszystkie wydatki nie powinny przekroczyć około 25$ os/dzień. Obejmują one koszt zakwaterowania w standardowym pokoju 2-osobowym z klimatyzacją, całodziennego wyżywienia w restauracjach, dojazdów, wypożyczenia skutera, wieczornego Sajgon Beer itd.

Termin:

08.02

Warszawa-Paryż 1545 – 1810

Paryż-Sajgon 19.20 – 12.55 (przylot 09.02)

 

03.03 

Sajgon-Paryż  22.50 – 06.10 (przylot 04.03)

Paryż-Warszawa  07.10 – 09.25          


Proszę o podanie imion i nazwisk, identycznie jak w paszportach.

Oferta ważna do 7.12 (tj. piątek).


Bagaż:

Na każdą osobę przysługuje 1 szt. 23kg + 12kg podręczny do kabiny.

Sprzęt sportowy można zabrać, ale musi się mieścić w tych przysługujących 23kg. Nie ma dodatkowego bezpłatnego bagażu na sprzęt. Dodatkowa sztuka na sprzęt kosztuje  100 euro.


Szkolenia i wypożyczalnia:

Pakiety szkoleniowe i wypożyczalnia sprzętu dostępne podcza całego wyjazdu. Dokładne informacje  w zakładce SZKOLENIA i WYPOŻYCZALNIA.

 

W SPRAWIE REZERWACJI PROSIMY O KONTAKT NA

travel@kitepro.pl

 

Warto zobaczyć:

http://kitepro.pl/gallery/album/id/98