Sardynia - październik 2015
Sardynia Porto Botte, wyjazd grupowy

TERMINY :

22.10.2015 , 7 dni , cena 3199 zł/os wyżywienie FB 

29.10.2015 , 7 dni , cena 3199 zł/os wyżywienie FB

22.10.2015 , 14 dni , cena 4899 zł/os wyżywienie FBcena zawiera :
 
- przelot na trasie Warszawa - Cagliari - Warszawa
- transfery lotnisko - apartamenty - lotnisko
- zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
- standardowe ubezp. podróżne, bagaż
- codzienne transfery z apartamentów na spot
- całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
- korzystanie z infrastruktury bazy, storage & rescue 
 
cena nie zawiera :
 
- ubezpieczenia sportowego kite
- szkolenia i wypozyczalni kite
 
SZKOLENIE
kurs podstawowy grupowy 10h (grupy 2 osobowe) - 1000 zł/osoba
kurs semi prywatny - 8h - 1100 zł/osoba
kurs indywidualny - pakiet 6h - 1100 zł
kurs indywidualny - 1h - 180zł
 
WYPOŻYCZALNIA 
 tydzień - od 1000 zł, druga osoba do sprzętu dopłata 50%
2 tygodnie - od 1550 zł, druga osoba do sprzętu dopłata 50%

 

OPIS MIEJSCA

Sardynia - często też zwana Karaibami Europy, oferuje ponadprzeciętne warunki do uprawiania kitesurfingu, windsurfingu, ale także czystego surfa. Można tu się spodziewać kilku wiatrów; Levante, Poniente, Scirocco i oczywiście Mistrala. Wyspa oferuje różnorodność spotów i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, począwszy od płaskiej wody do pasa - idealnej do nauki i treningu freestyle, 

 

 

 

     

 

 po miejsca gdzie bardziej wytrawni riderzy moga poszaleć na falach...

     

a jakby tego było mało, to można uprawiać czysty syrfing, czy paddle boarding na fali... . Róznorodność spotów jest ogromna.

    

 

Koncentrujemy się na spocie Porto Botte, gdzie głównie przeważa Mistral z kierunku NW , rzadziej Sirocco z kierunku SE. Dzięki pobliskiej wyspie St. Antiocco możemy liczyć na efekt venturi, który tworząc dyszę znacznie wzmacnia siłę wiatru. Pływamy i szkolimy w polskiej bazie Skyhigh w Porto Botte (płd-zach. część Sardynii). W grupie będą zarówno zaawansowani riderzy, ale także szkolący się na każdym poziomie zaawansowania, również od podstaw. Poniżej przykładowe zdjęcie ze szkolenia.

 Spot idealny do nauki, w większości przeważa tu bezpieczny kierunek wiatru skośnie do brzegu,przy innych kierunkach korzystamy z asekuracji motorówki.  Dzięki regularnej termice, oraz pobliskim wzgórzom występuje tu efekt dyszy, pozwalający tu uprawiać kitesurfing przez 300 dni w roku. Temperatury powinny być w tym okresie juz bardziej przyjazne, około 28 stopni, a woda nagrzana po upalnym lecie. 

 

      

Będziemy korzystać z infrastruktury bazy na miejscu, przechowalni sprzętu,toalet i prysznicy, chill area oraz restauracji, gdzie codziennie będą serwowane nasze posiłki. Cytując dosłownie słowa szefa kuchni ; U nas każdy odnajdzie coś dla siebie: pizzę na delikatnym, cienkim cieście,makarony według włoskich receptur, soczyste i kolorowe sałaty, najrozmaitsze wędliny i sery,oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości, a  także ryby, owoce morza oraz wspaniałe lokalne wino. Wszystkie przepisy oraz smaki sardyńskiej tradycji, których nie da się pomylić z żadnymi innym. Sztuka kulinarna to dla nas sacrum. Kochamy gotować i to możesz poczuć rozsmakowując się w naszych daniach.

 

Zakwaterowanie zaledwie 3,5 km od bazy kite, w nowoczesnym kompleksie apartamentów z basenem i cudownym widokiem na zatokę.

     

    

 

 Układ każdego apartamentu to dwie sypialnie, dwie łazienki, salon z sofą do spania i aneksem kuchennym. Idealnie dla 4-5 osób.

    

    

 

travel@kitepro.pl 

szkolenia@kitepro.pl

+48 512 490 080

+48 22 219 52 57 


Zapraszamy serdecznie!

KiteProTeam

Publikowane materiały informacje, a w szczególnosci ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.