Pro Camp

KITE PRO CAMP 6-7 dni - 1000 zł/osobę

cena zawiera :

  • indywidualna analizę celów i wdrożenie
  • szkolenie prowadzone przez doświadczonego instruktora - proridera
  • video/ fotoanalizę w trakcie KITE PRO CAMP

cena nie zawiera:

  • sprzętu kite
  • ubezpieczenia od sportów podwyższonego ryzyka
  • ewentualnych opłat za korzystanie z infrastruktury bazy i asekuracji na spocie

 

KITE PRO CAMP to profesjonalnie prowadzone warsztaty z foto i video-analizą, adresowane do ambitnych kitesurferek i kitesurferów, chcących pójść krok dalej.

Do kogo jest skierowany KITE PRO CAMP? 

 

Doświadczeni i zaawansowani riderzy moga podnieść swoje umiejętności, poprawić technikę i timing, czy tez nauczyć sie nowych trików, lub w ogóle zmienić styl pływania. Ale tak naprawdę dedykowany jest do każdego, kto spełnia bezwzględne minimum, tj. pływa ostro pod wiatr, wykonuje podstawowe zwroty i ma za sobą pierwsze choćby próby skoków. Poziom zaawansowania poszczególnych uczestników KITE PRO CAMP jest różny, lecz pod względem dydaktrycznym to w niczym nie przeszkadza, a jest wręcz pożądane


Dlaczego KITE PRO CAMP trwa aż 6-7 dniPonieważ jest to cały tydzień intensywnego treningu w doskonałych warunkach wiatrowych. Rola instruktora polega na wdrożeniu programu ćwiczeń,  który jest indywidualnie dobierany dla każdego uczestnika. Jednak najwięcej pracy wykonasz Ty, bo poza zajęciami z instruktorem, bardzo istotna jest powtarzalność ćwiczeń, która poprawi Twoją precyzję i skuteczność. Ogromnie pomocny jest w tym video coaching i tak naprawdę bez video, nie ma mowy o rzetelnej analizie. Poza tym, KITE PRO CAMP to jest też wspaniała zabawa i po prostu pływanie na najlepszych TOP spotach świata!


Nie ma żadnej wyraźnej granicy wiekowej na KITE PRO CAMP , jeżeli masz ochotę to po prostu zrób to! Pod okiem doświadczonego szkoleniowca - Proridera opanujesz trick'i które dotąd widziałeś tylko na filmach, czy w wykonaniu bardziej doświadczonych kajciarzy. KITE PRO CAMP, to jest przede wszystkim właściwie ukierunkowana metodyka szkolenia - odpowiednio zindywidualizowana do Twoich potrzeb oraz możliwości. Zadbamy o to, by w atmosferze zdrowej sportowej rywalizacji w grupie, wakacje poza wypoczynkiem, przynisły Tobie przede wszystkim wymierny progres.

  

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest posiadanie własnego sprzętu (opcjonalnie można wypożyczyć u nas). Kurs prowadzony jest codziennie podczas tygodniowego wyjazdu, a łączny minimalny czas  szkolenia wynosi 12h, z uwzględnieniem KITE PRO.pl fair play Rules*. Po każdej sesji szkoleniowej otrzymasz swoje indywidualne "zadania domowe", których systematyczne ćwiczenie przełoży się bezpośrednio na Twój progres. Podczas zajęć ćwiczenia całej grupy będą nagrywane, a wieczorami, wspólnie w analizować będziemy błędy i sukcesy każdego uczestnika. Zakres treningów dobierany jest indywidualnie do Twojego poziomu i wymagań. Mogą to być ćwiczenia poprawienia techniki wybicia i wysokości skoku, efektowne triki oldschool; jak hooked rotacje, deadmeny, board off'y, graby, hooked kiteloopy, lub też możesz podążać w kierunku newschool&freestyle - wykonywanie trick’ów z jednoczesnym wypinaniem się z haka: railey, s-bend, F-16 i oczywiście handle passy. 

 

 

*KITE PRO.pl fair play Rules. - czyli szanujemy Klienta!


- wszystkie materiały publikowane przez KitePro.pl zostały zrealizowane podczas naszych wyjazdów i posiadamy do nich pełne prawa.

- set up sprzętu czy zmiana latawców w przypadku zmiennych warunków pogodowych etc. -  nie zalicza się do czasu szkolenia

- godziny zajęć ustalane są z wyprzedzeniem 1-2 dni, z uwzględnieniem warunków pogodowych i przewidywanej prognozy. Nie szkolimy w słabym wietrze

- video coaching co wieczór przed każdym kolejnym dniem treningu.  Video coaching nie jest wliczany w czas szkolenia.(dotyczy tylko KITE PRO CAMP)

- W przypadku złych warunków pogodowych, które nie pozwolą na przeprowadzenie szkolenia podczas wykupionej imprezy turystycznej w pełnym    zakresie, Klient otrzyma voucher, który upoważnia go do wykorzystania niezrealizowanego czasu szkolenia. Voucher jest ważny przez kolejne 2 lata na płw. helskim w Chałupach, oraz podczas wszystkich imprez zagranicznych KitePro.pl .