Kurs INDYWIDUALNY

Kurs INDYWIDUALNY to najlepsze rozwiązanie dla wymagających osób, które pragną intensywnie, pod okiem instruktora zrobić postępy w krótkim czasie.

Po części teoretycznej szkolenia, gdy rozpoczynają się zajęcia praktyczne, intensywność Twojego szkolenia będzie dużo większa, gdyż nie ćwiczysz na zmianę z drugim kursantem, jak to ma miejsce w kursie grupowym. Otrzymasz indywidualnie dobierany sprzęt, dopasowany do Twoich warunków fizycznych oraz siły wiatru. Każda minuta posługiwania się sprzętem pracuje tylko dla Ciebie i bezpośrednio wpływa na podnoszenie praktycznych umiejętności, wyczucia latawca i deski. Wymaga to więcej wysiłku, jednak nagrodą będzie szybszy progres. 

Zakres szkolenia ramowo odpowiada poszczególnym etapom jak w Level 1, 2, 3, jednak jak sama nazwa wskazuje, w tym programie podchodzimy do Ciebie indywidualnie i w dużym zakresie od Ciebie własnie zależeć może, nad czym będziemy pracować. Jeżeli posiadasz już jakieś umiejętności, zaczniemy szkolenie od adekwatnego poziomu, tak aby zapewnić Tobie płynny rozwój. 

 

Czas trwania kursu : 

kurs godzinowy - 180pln(45 €)/ h

6h pakiet  - 1100pln (245€) / 6h

 

W cenie kursu zawarte jest:

 • opieka instruktora (maksymalnie 2 osoby w szkoleniu, każda na swoim sprzęcie)

 • kask ochronny 

 • trapez 

 • kamizelkę asekuracyjną 

 • najnowszy sprzęt kitesurfingowy