Filipiny Kite&Travel Tour

19.02-08.03.2015 - 18 dni od 2940 zł/osobę*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena zawiera :

 • 16 noclegów ze śniadaniami według planu podróży, pokoje 2-osobowe standardowe
 • transfery podczas zmiany hoteli i do portów lotniczych/morskich**
 • rejs Palawan – Cuyo Island
 • rejs Cuyo Island  - Panay Island
 • ubezpieczenie KL I NW, bagaż
 • opiekę polskiego rezydenta według planu podróży

 

Cena nie zawiera :

 • przelotu Warszawa – Manila – Warszawa (już od 2380zł***)
 • przelotu lokalnego Manila – Palawan (już od 280 zł***)
 • przelotu lokalnego Caticlan(Boracay) – Manila (już od 280 zł***)
 • wycieczek lokalnych
 • obiadów i kolacji
 • opłaty za prywatne bagaże sportowe
 • szkoleń i wypożyczeń sprzętu kite/surf


Wyjazd z KitePro.pl na Filipiny doskonale wpisuje się w corocznie realizowaną przez nas formułę Kite&Travel Tour w Azji. Zapraszamy Was na prawdziwą podróż, o nieco odmiennym charakterze niż stacjonarny pobyt w hotelowm resorcie. Mamy za sobą wielokrotne kite’owe wyprawy do Wietnamu, czy ostatnio Tajlandii, po drodze zwiedzając Kambodżę, Laos i inne kraje ościenne. Filipiny to 7000 wysp z rajskimi plażami, krystalicznie czystą wodą i najbardziej życzliwymi lokalesami na świecie. Podobnie jak w latach ubiegłych, nie ograniczamy się do jednego tylko miejsca, ale proponujemy Wam trochę podróżowania po azjatycku z latawcem i deską. Naszym zdaniem, Filipiny pod tym względem mają szansę zająć czołowe miejsce z kilku względów; 

- niezliczone wyspy, laguny, zatoki i plaże, 
- jest ciepło i bez opadów, 
- stabilny sezonowy wiatr,
- niesamowita kuchnia i niskie ceny,
- powszechnie użytkowy język angielski,
- doskonale rozwinięta sieć komunikacji

 

Kite&Travel 2015 Tour w Azji to impreza ekskluzywna i wymagająca ponad 2 tygodni urlopu. Jest ekskluzywna dlatego, że [b]takiej oferty jak ta, dla dużej grupy szkoleniowej jeszcze nikt nie zrobił[/b]. My się tym zajmujemy od lat i posiadamy w tym duże doświadczenie. Priorytetem jest wybór 2-3 lokalizacji z super warunkami do uprawiania kitesurfingu, szukamy najlepszych miejsc pod względem statystyk wiatrowych, szerokich piaszczystych plaż i bezpiecznego dna. Ale oprócz pływania chcemy także sporo zobaczyć. Nasz plan, to objazd  kilku najciekawszych naszym zdaniem spotów i jednocześnie super miejsc do zwiedzania. Dlatego drugim kryterium naszej wyprawy po Filipinach, jest taki wybór trasy i przystanków, by poza kitesurfingiem równolegle dla chętnych była możliwość zwiedzania. Podziemne rzeki, rajskie wodospady w dżungli, czy maleńkie wysepki z białym jak śnieg piaskiem – to wszystko jest w zasięgu ręki.

Podstawowy plan obejmuje 3 bazowe wyspy, gdzie są niesamowite spoty. Stamtąd też organizowane będą 1 dniowe tripy, kitesafari, lub downwind'y.

- Palawan
- Cuyo Island wraz z archipelagiem okolicznych wysepek
- Panay

Świadomie omijamy drogie i tłoczne Boracay, ale będziemy kilka dni w pobliżu i każdy chętny będzie mógł także ten kurort odwiedzić i popływać. My wybraliśmy ciekawsze miejsca z płaską i płytką wodą, przyjazną dla początkujących, ale również idealne warunki dla zaawansowanych riderów do nauki nowych trików. Spoty będą różne, z idealnym flatem na off shore, sandbanks oraz niewielki wave. Dla chętnych opcjonalny wypad m.in. na Seco Island, a dla fanów radykalnego Wave - pólnoc Filipin i znany spot Kingfisher, gdzie fale mogą być bardzo duże. Takie dodatkowe opcje uzależnione będą od prognoz i wymagają przedłużenia pobytu na pewno o kilka dni.

 

 

Podróżowanie z latawcem po całym świecie to nasza pasja od lat, jednak szczególnie upodobaliśmy sobie Azję. Miejsca w których będziemy, nadają się idealnie dla osób zupełnie początkujących, ale także na progres i profesjonalny trening.

 

Przedstawione powyższe materiały i ceny są informacyjne, mogą ulec zmianie do czasu złożenia ostatecznej  rezerwacji , zawarcia umowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

*szacunkowy koszt jaki poniesie osoba dorosła zakwaterowana w pokoju 2-osobowym. Koszt został skalkulowany na  03.11.2014 i może ulec zmianie do momentu potwierdzenia rezerwacji i wpłacenia zaliczki.

**wyłączony ostatni transfer Manila Airport – hotel Manila – Manila Airport (taxi)

***ceny biletów lotniczych potwierdzane są w dniu składania rezerwacji

 

Podczas naszej imprezy pełen zakreś szkolenia i wypożyczalnia sprzętu kite. 

SZKOLENIA

WYPOŻYCZALNIA

 

***Impreza turystyczna objęta gwarancją ubezpieczeniową na pokrycie wpłat wniesionych przez klienta,w przypadku niewykonania przez organizatora zobowiązań umownych, do wys. 850.000 PLN***