Wyspy Zieleonego Przylądka

Cabo Verde - tym razem zapraszamy na wyjazd grupowy do jednego z ciekawszych miejsc na światowej mapie kajtowych destynacji, urokliwej wyspy archipelagu Zielonego Przylądka - Boa Vista. Mamy dwa ciekawe terminy w atrakcyjnych cenach na ten kierunek:

 

listopad 2013

kwiecień 2014
 

          

PRZELOT

03.04.2014 - 17.04.2014  - Amsterdam - Boa Vista - Amsterdam - 410 *

* ceny przewoźnika na dzień 2014-01-24. Podana cena obejmuje bagaż podręczny 10 kg, nie obejmuje kosztu bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany dodatkowo płatny od 15€ za lot w jedną stronę. Dojazd do Amsterdamu samochodem (możliwość łączenia się osób indywidualnych), lub przelot Waw- Amsterdam - Waw. 

 

ZAKWATEROWANIE 

studio T0, (salon z aneksem, rozkładana sofa, łazienka max 2 osoby) 7 dni 350€  

apartament T1, (salon z aneksem, rozkładana sofa + 1 dodatkowa sypialnia, max 4 osoby) 7 dni 550

apartament T2, (salon z aneksem, rozkładana sofa + 2 dodatkowe sypialnie, max 6 osób) 7 dni 630€

 

Podane wyżej ceny zawierają sam nocleg w apartamentach według wyboru i w terminach podanych powyżej. Istnieje możliwość dokwaterowania pojedyńczych osób do apartamentów wieloosobowych po wcześniejszym ustaleniu. 

Cena uzależniona jest od ilości osób w apartamencie, długości pobytu, oraz terminu wyjazdu. Apartamenty znajdują się 15 min jazdy samochodem z lotniska, w miejscowości Sal Rei, najlepszym miejscem wypadowym do wszystkich ciekawych miejsc wyspy. W bezpośrednim pobliżu apartamentów bankomat, lokalne knajpki i klimatyczne restauracje. Dostępne są T "0", studia(30m2), dla maksymalnie 2 osób, oraz T1, 2-4 osobowe prestronne apartamenty o powierzchni ok. 50m2. Każdy apartament składa się z salonu z aneksem  kuchennym,  w salonie jest część jadalna ze stołem i krzesłami, oraz część wypoczynkowa z rozkładaną sofą do spania. W przypadku T1 sypialnia z podwójnym łożem plus łazienka z prysznicem. Każdy apartament posiada przestronny balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę, lodówkę, czajnik, toster, oraz naczynia i sztućce, jednym słowem wszystko co potrzebne do przygotowania samodzielnie posiłków. Istnieje także możliwość zakupu śnadań, koszt 5-7 €.

     

     

 

SPOTY

Boa Vista to bardzo duży wybór i przekrój spotów, od najłatwiejszych, z płaską płytką wodą w lagunce, przez całkowity flat na off shore, delikatny wave z malutką falą i wiatrem side onshore, po czysty rasowy swell i kilkumetrowa fala. Spoty do których warto się zalogować, naszym zdaniem są dwa, jeden przy samym Sal Rei, drugi przy Riu Karamboa. Wybór uzależniony od własnych preferencji, naszym zdaniem oba miejsca są godne polecenia. 

 

STORAGE & RESCUE

PAKIET STANDARD

1 tydzień za osobę od 55€ - 75€  (w zależności od wyboru spotu i bazy)

2 tygodn. za osobę od 89€ -115€ (w zależności od wyboru spotu i bazy)

 

PAKIET PREMIUM 

1 tydzień za osobę od 110€ -135€ (w zależności od wyboru spotu i bazy)

2 tygodn. za osobę od 159€ -205€ (w zależności od wyboru spotu i bazy)

Ceny obejmują przechowanie sprzętu, korzystanie z infrastruktury bazy oraz asekurację na wodzie z motoróki lub jet-ski. "pakiet standard" obejmuje podczas całego pobytu 2 akcje rescue za darmo. Każda kolejna akcja płatna jest dodatkowo 20€.(UWAGA! Każda akcja rescue dla osób w ogóle nie zalogowanych w bazie to koszt 50€). Wykupienie opcji "rescue premium" obejmuje nielimitowane rescue podczas całego pobytu. 


SZKOLENIA 

10h kurs indywidualny - 1600 zł/osobę*

10 h kurs grupowy(2 osoby) - 1100 zł/osobę*

*ceny zawierają kompletny sprzęt (latawiec, bar, deska, trapez, kask ochronny) oraz opiekę instruktora. 


WPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

1 tydzień - 1100 zł

2 tygodn. - 1700 zł

1 dzień - 290 zł

Ceny zawierają kompletny sprzęt (latawiec, bar, deska, trapez, kask ochronny). Rezerwacje sprzętu na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy na zapytanie. W przypadku zniszczenia sprzętu wypożyczający pokrywa koszt naprawy oraz utraty wartości sprzętu. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia sprzętu. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom posiadającym poziom umiejętności odpowiadający IKO 3.

 

TRANSFERY NA WYSPIE

Koszt taxi (pick-up) na 6-8 osób, to 10-20€ w zależności od dystansu i częstotliwości kursów.

 

DOKŁADNY OPIS MIEJSCA I WIĘCEJ INFO NA TEMAT SPOTÓW  TUTAJ   


TERMINY

O dostępność innych terminów, oraz wyjazdów indywidualnych prosimy pisać na mail :

travel@kitepro.pl 

szkolenia@kitepro.pl

lub zadzwonić :

+48 512 490 080

+48 22 219 52 57 


Zapraszamy serdecznie!

KiteProTeam


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.